Płatności

EWOR EMIL WOROSZYLAK
ul. Aleksandra Rybnika 12
15-655 Białystok
NIP: 7231539323,
REGON: 200169856

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 a w sobotę od 8:00 do 13:00. 

W zależności od dostępności zamówionego produktu czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj 2-4 dni robocze. W zależności od dostępności i popularności produktu czas realizacji może się nieco wydłużyć. Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski. Zamówiony towar jest wysyłany w oryginalnym opakowaniu. Koszt przesyłki, w wysokości wynikającej z rozmiaru i wagi przesyłki, ponosi odbiorca (zamawiający). Informacja o wysokości opłaty związanej z wysyłką pojawia się na etapie składania zamówienia w procedurze wyboru sposobu dostawy. Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo. Zamówiony towar zostaje wysłany bezpośrednio po odnotowaniu zamówienia w panelu administracyjnym. 

W uzasadnionych przypadkach rezerwujemy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty. W przypadku konieczności sprowadzenia nietypowego towaru na indywidualne zamówienie możemy także zażądać zaliczki.

Złożone zamówienie jest jednoznaczne z zapoznaniem się naszego regulaminu


PRZELEW / PRZELEW ZAGRANICZNY

Numer konta: 58 1050 1823 1000 0092 0139 8766

Posiadamy nr NIP europejski: PL7231539323. Istnieje zatem możliwość wystawiania faktur oraz wysyłania paczek za granicę i zlecenia przelewów zagranicznych.

Przy przelewie zagranicznym numer rachunku w formacie IBAN tworzymy poprzez dodanie tylko liter PL przed numerem rachunku. Do wykonania takiej dyspozycji może potrzebny być jeszcze kod Swift ING Banku Śląskiego czyli: INGBPLPW


POBRANIE

Opłatę za przesyłkę dokonają Państwo bezpośrednio do rąk kuriera dostarczającego przesyłkę.

 

GOTÓWKA - ODBIÓR OSOBISTY

Zamówiony towar można także odebrać osobiście w siedzibie firmy.

 

KARTA PŁATNICZA

Kolejnym sposobem płatności są transakcje bezgotówkowe - przy użyciu terminala kart płatniczych w siedzibie firmy.

 

PŁATNOŚCI ONLINE

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.pl

Usługa polega na pełnej integracji procesu płatności w sklepie internetowym z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, 

a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu i innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty, a pomyłka jest niemożliwa.