Olej silnikowy CASTROL FORD PROFESSIONAL A3 0W40 1L

  • Olej silnikowy CASTROL FORD PROFESSIONAL A3 0W40 1L
  • Producent:
  • Kod produktu: 2148998
  • Dostępność: W magazynie
  • Wysyłka: w ciągu 1-4 dni roboczych
  • 92.00 zł


  • BMW (Wszystkie modele i wersje)
  • FORD (Wszystkie modele i wersje)

Olej CASTROL EDGE Professional 0W-40 powstał z wykorzystaniem najwyższych standardów jakościowych wykorzystujących podwójną filtrację. To w pełni syntetyczny olej do silników benzynowych i Diesla. Może być stosowany w silnikach czołowych producentów ze szczególnym uwzględnieniem Porsche, BMW oraz Forda (model Focus RS). Olej ten gwarantuje doskonałą stabilność termiczną oraz ochronę silnika w trudnych warunkach pracy.

Olej silnikowy podlega okresowej wymianie. Przebiegi pojazdu między wymianami oleju ustalone są przez producenta pojazdu. Wraz z olejem należy wymienić filtr olejowy. Jest to czynność, której nie można pominąć, gdyż może doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika.

Fluid Strenght Technology stale dostosowuje się do zmiennych warunków panujących w silniku, nawet w najcięższych warunkach. Technologia specjalnie zaprojektowana, aby sprostać zmiennym wymaganiom silnika, minimalizować kontakt metal o metal, nieustannie adaptować się do zmiennych warunków panujących w silniku, a także zachowywać trwały film olejowy (który musi wytrzymać nacisk odpowiadający ciężarowi 10000 kg na centymetr kwadratowy), dzięki czemu możesz jeździć jak chcesz i kiedy chcesz.

Castrol Edge to bezawaryjna praca silnika, nawet w ekstremalnych warunkach, redukcja szkodliwych osadów oraz zwiększona wydajność silnika. Zapewnia najwyższy poziom ochrony, redukując kontakt metal o metal pomiędzy metalowymi częściami silnika.

Cechy produktu
Producent CASTROL
Indeks EDGE PROFESSIONAL A3 0W40 FORD 1L
Klasa lepkości SAE 0W40
Linia Edge Professional
Rekomendacja Najwyższa jakość
Pojemność 1L
Norma VW 505.00
Specyfikacja ACEA A3
Specyfikacja ACEA B3
Specyfikacja ACEA B4
Specyfikacja API CF
Specyfikacja API SN