Tec-2000 radiator stopleak środek do uszczelnienia i ochrony układu chłodzenia 350ml

  • Tec-2000 radiator stopleak środek do uszczelnienia i ochrony układu chłodzenia 350ml
  • Producent:
  • Kod produktu: TCRSL
  • Dostępność: W magazynie
  • Wysyłka: w ciągu 1-4 dni roboczych
  • 65.00 zł


Produkt uniwersalny

TEC-2000 Radiator Stop Leak uszczelniacz do chłodnic został zaprojektowany, aby pomóc zapewnić maksymalną ochronę przed awarią systemu chłodzenia z powodu nieszczelności i wycieków, w ciśnieniowych systemach chłodniczych. Nie powodując zatykania rdzeni grzejników lub matryc grzejnych. Pozwala to zapobiec utracie mieszanin chłodzących i zapobiega zamarzaniu. Utrzymuje system chłodzenia pod odpowiednim ciśnieniem, to z kolei zapobiega przegrzaniu i przedwczesnemu zużyciu silnika.


Pomaga również zapobiec kawitacji i spieniania w układzie chłodzenia i przyczynia się do zmniejszenia powstawania zarówno rdzy i korozji.


Radiator Stop Leak , to unikalna mieszanka drobno zrównoważonych mikroskopijnych włókien, zawieszonych w specjalnej formule środków chemicznych. Skład chemiczny preparatu zapobiega pienieniu się płynu chłodniczego, zapobiega powstawaniu korozji i rdzy. Został on zaprojektowany tak, aby współpracować ze wszystkimi konwencjonalnymi płynami chłodniczymi.

Energicznie wstrząsnąć butelką, następnie uszczelniacz do chodnic wlać do układu chłodzenia. Ważne jest aby silnika pracował na biegu jałowym przy temperaturze roboczej. Należy również upewnić się, że wentylator jest włączony (jeżeli nie posiada automatycznego włącznika).

Uszczelniacz chłodnicy można stosować gdy nieszczelności nie są większe niż 1,5 mm.