Czy jesteś pełnoletni?

Platforma / bagażnik na hak do przewozu 2 rowerów Menabo Merak Rapid (TYPE K)

 • Producent:
 • Kod produktu: Menabo Merak Rapid (TYPE K)
 • Dostępność: Niedostępny
 • Wysyłka: w ciągu 1-4 dni roboczych
 • 849.00 zł

Produkt uniwersalny

Bagażnik rowerowy na hak Merak Tilting jest dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na wygodzie użytkowania. Możesz go powiększyć do bagażnika 3-rowerowego z pomocą dedykowanego zestawu uchwytu i rynny na koła.

Bagażnik rowerowy na hak Menabo Merak Tilting – rozwiązania techniczne

Menabo to włoska firma z długoletnim doświadczeniem w branży bagażników samochodowych montowanych na hak, tylną klapę jak również na dach. Jest jednym z największych producentów akcesoriów samochodowych na świecie.

Bagażnik na rowery Menabo Merak Tilting pozwoli Ci na przewiezienie dwóch rowerów i jest montowany do kuli haka holowniczego. Idealnie się sprawdzi, kiedy dbasz o ekonomiczne rozwiązania i nie chcesz przeznaczać dużej kwoty na zakup akcesorium. Ten bagażnik rowerowy na hak w swojej cenie oferuje wiele. Bardzo łatwo umieścisz w nim rowery, nie musisz ich wysoko podnosić. Zamocowanie samego bagażnika na haku holowniczym auta jest intuicyjne i trwa chwilę.

Bagażnik rowerowy na hak Menabo Merak Tilting bardzo dobrze prezentuje się na samochodzie, ma nowoczesny i prosty design o czarno-srebrnym wykończeniu. Dzięki przemyślanej konstrukcji i wykonaniu ze stali oraz aluminium waży tylko 12.3 kg. To również sprawia, że można go zamontować w każdym aucie wyposażonym w hak holowniczy. Ten bagażnik rowerowy pozwala na transport nawet bardzo dużych rowerów, dzięki odpowiednio długim szynom na koła. Regulowane opaski z ząbkami przeznaczone do zapięcia kół można przesuwać po całej długości szyny i dostosować do prawie każdego roweru, również elektrycznego. Ładowność platformy wynosi 45 kg.

Używanie tego bagażnika rowerowego na hak jest w pełni bezpieczne. Po pierwsze: przewożenie jednośladów w oparciu o bagażnik rowerowy na hak jest najbardziej aerodynamiczną i polecaną opcją ich transportu. Po drugie: Menabo Merak Tilting odznaczono odpowiednimi europejskimi homologacjami oraz certyfikatem City Crash, który potwierdza bezpieczeństwo podczas ewentualnej kolizji.

Platforma rowerowa na hak Menabo Merak Tilting jest wyposażona w komplet świateł, które połączysz z elektryką auta z pomocą wtyczki 13 pin. To najbezpieczniejsze rozwiązanie, pozwalające Ci oświetlić tablicę rejestracyjną oraz użyć, w razie potrzeby, światła wsteczne oraz przeciwmgielne.

Bagażnik rowerowy na hak auta Menabo Merak Tilting to produkt, który docenisz również za komfort, który Ci oferuje. Dzięki głowicy z funkcją odchylania możesz swobodnie i szybko dostać się do bagażnika samochodu, nawet jeśli są na nim umieszczone rowery.

Bagażniki rowerowe na hak marki Menabo

Bagażnik rowerowy Menabo Merak Tilting możesz odpowiednio powiększyć. Tak, byś mógł nim docelowo przewieźć 3 rowery. W naszej ofercie znajdziesz dedykowaną przystawkę na dodatkowy rower.

Jeśli zależy Ci na maksymalnie szybkim montażu platformy na haku sprawdź bagażnik rowerowy na hak Menabo Merak Rapid Type QPosiada zabezpieczenie antykradzieżowe oraz umożliwia jeszcze łatwiejszy i szybszy montaż na kuli haka - mocowanie na kuli haka poprzez naciśniecie dźwigni.

Platforma rowerowa na hak Menabo Merak Tilting Type K – podsumowanie najważniejszych cech bagażnika

 • produkt wysokiej jakości renomowanej włoskiej marki Menabo
 • dopuszczalna ładowność platformy 45 kg, możliwość przewozu e-roweru
 • pozwala na łatwy i szybki dostęp do bagażnika auta – jest odchylana
 • możliwość transportu 3 rowerów w pomocą dedykowanej przystawki (do kupienia osobno)
 • lekka, przemyślana i nowoczesna konstrukcja
 • wtyczka zasilająca światła 13 pin
 • niewiele waży – 12.3 kg
 • homologacje TUV GS, NSAI, ECE, certyfikat City Crash
 • maksymalna szerokość opon – do 40 mm
 • 2 lata gwarancji


Maksymalna liczba rowerów 2-3 (trzeci rower opcjonalnie)

Ładowność (kg) 45

Wymiary (cm) 118 x 44,3 x 74,6

Waga uchwytu (kg) 12,3

Kompatybilność z ramą karbonową NIE

Możliwość przewozu rowerów elektrycznych NIE

Możliwość odchylania z rowerami TAK

Samochód z kołem na tylnej klapie NIE

Oświetlenie tylne TAK

Złącze zasilające 13 - pin

Zabezpieczenie rowerów w uchwycie Opcjonalnie

Zabezpieczenie uchwytu na haku NIE

Produkty powiązane

Adapter / redukcja / przejściówka zasilania przyczepy 7/13 PIN-A-ADA7/13

Adapter / redukcja / przejściówka zasilania przyczepy 7/13 PIN-A-ADA7/13

Wtyczka 7 pinowa umożliwia standardowe połączenie elektryczne między samochodem osobowym lub buse..

14.00 zł