Lampa obrysowa diodowa, 12/24V, na podstawie gumowej, na rurę, pomarańczowa
-
29.00 zł
Produkt uniwersalny
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,5/1W |
| Przewód | 2×0,75mm2; 0,25m |
| Ilość diod LED | 4 |
| Zakres temperatur pracy | od -30°C do +50°C |
| Światło pozycyjne przednie | tak |



