Lampa obrysowa diodowa 12/24V, z odblaskiem, podwieszana, pomarańczowa
-
39.00 zł
Produkt uniwersalny
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,4/1,2W |
| Przewód | 2×0,75mm2; 0,45m |
| Ilość diod LED | 3 |
| Zakres temperatur pracy | od -30°C do +50°C |
| Światło obrysowe boczne | tak |
| Urządzenie odblaskowe | tak |
Schemat techniczny


