Lampa obrysowa LED, wisząca, potrójna, biało - pomarańczowo - czerwona
-
49.00 zł
Produkt uniwersalny
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Typ | wisząca |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 1,0/2,2W |
| Przewód | 2×0,75mm2; 0,5m |
| Ilość diod LED | 6 |
| Światło pozycyjne przednie | tak |
| Światło pozycyjne tylne | tak |
| Światło obrysowe boczne | tak |
Schemat techniczny


