Lampa oświetlenia tablicy rejestracyjnej diodowa, 12/24V, uniwersalna, mała
-
39.00 zł
Produkt uniwersalny
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | oświetlenia tablicy |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,25/0,5W |
| Przewód | 2×0,75mm2; 0,5m |
| Ilość diod LED | 3 |
| Oś. tablicy rejestracyjnej boczne | tak |
Schemat techniczny


