Lampa pozycyjna diodowa 12/24V, tylna, czerwona
-
35.00 zł
Produkt uniwersalny
| Lampa diodowa (LED) | tak |
| Kategoria lampy | obrysowa |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Napięcie zasilające | 12/24V |
| Moc znamionowa | 0,6/1,2W |
| Przewód | 2×0,35mm2; 0,3m |
| Ilość diod LED | 2 |
| Światło pozycyjne przednie | tak |
Schemat techniczny


